Skryté zárubně – dveře máte v jedné rovině se stěnou

Také obdivujete byty a kanceláře, kde jsou dveře ve stejné rovině se stěnou a celek působí velmi elegantně? Dveře nevystupují ze stěny nijak výrazně, vlastně je poznáme jen podle kování a úzké spáry, která odděluje stěnu od dveří. Toto řešení umožňují skryté zárubně. Jde o technologii, která revolučním způsobem odstranila klasické kovové zárubně a poskytla interiéru jednoduché linie. Skryté zárubně vám dají možnost vytvářet velké barevné plochy nebo naopak zdůraznit dveře v celistvé ploše.

Pro skryté zárubně jsou bezpolodrážkové dveře

Skryté zárubně jsou ve skutečnosti také zárubně, ale jejich konstrukce umožňuje, aby se daly instalovat do zdi a překrýt omítkou. Dveřím poskytují stejnou oporu, ale nejsou vidět. Jsou vhodné jak pro zděné stěny, tak i pro sádrokartonové příčky. Pro tuto technologii se používají bezpolodrážkové dveře s těsněním. Díky 3D závěsům se dveře dají seřídit tak, aby opravdu přesně lícovaly se stěnou. Efektu skrytých zárubní lze docílit i u posuvných dveří, k tomu je nutné instalovat do stěny speciální stavební pouzdro.

Skryté zárubně pro posuvné dveře

Jde o bezobložkové stavební pouzdro, které se umístí při rekonstrukci do zdi a překryje se omítkou. Jde o jeden kus s kovovým rámem, který má tzv. kapsu, do níž posuvné dveře zajíždí. Rám má takovou konstrukci, aby fungoval jako skryté zárubně. Dodáváme a montujeme dva druhy bezobložkové zárubně. Model EVO LINE je bez zárubně, ale jen s hliníkovým rámem, který plní estetickou funkci. Zcela bez obložení už je model ABSOLUTE LINE.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz