Dveře SAPELI uspokojí vaše požadavky

Více než 25 modelových řad, desítky dekorů i v různých kombinacích se sklem, speciální dveře i možnost využít řady modelů pro otočné i posuvné systémy - to je stručná charakteristika pro dveře SAPELI. Kdo by ještě odolal? Výrobce sází na to, že neexistuje požadavek pro dveře SAPELI, který by nemohl být uspokojen. A opravdu je z čeho vybírat. Vždy existuje výběr rozměrů, volba zárubní či spolehlivé a designové kování. Je 10 základních druhů dekorů, z nichž každý má další desítky barevných i strukturálních variant.

Dveře z přírodní dýhy, laminátu či barevné fólie?

Dveře SAPELI mají vždy kvalitní konstrukci s odolností, která odpovídá jejich zaměření. Konstrukčně odlišné jsou například interiérové, vstupní či bezpečnostní dveře. Povrch dveří může být z přírodní dýhy, dvou druhů odolného laminátu, barevné PVC fólie, vakuové fólie, masivu, speciálního masivu, kamenné dýhy, vysokého lesku či nastříkán podle vzorníku RAL. Dveře SAPELI jsou vhodné pro otočné systémy i pro posuvné dveře do stavebních pouzder.

Pro dveře vždy kvalitní kování

Dveře SAPELI sází nejen na kvalitu, ale i vkusný design. Některé dekory jsou orientovány svisle, jiné vodorovně, aby je bylo možné sladit s nábytkem v interiéru. Důrazu na design odpovídá i výběr vhodného kování a dalších doplňků, například skleněných výplní. Se dveřmi musí ladit také zárubně a nevadí, když si dveře SAPELI vyberete do staršího bytu, kde jsou klasické kovové zárubně. Obložíme vám je dřevem, takže styl bytu bude rázem moderní.

Největší showroom dveří a zárubní v Mladé Boleslavi

SAPELI patří mezi největší výrobce dveří a zárubní v České republice. Jeho tradice sahá až do 19. století, kdy se v Polné začaly vyrábět laťové dveře. Značka SAPELI byla vždy na špici v hledání nových a exotických materiálů pro přírodní dýhy i při využití nejmodernějších technologií. Naše firma Studio Interiér Janíček, která dodává a montuje dveře SAPELI, umožňuje zákazníkům si výrobky dokonale prohlédnout. K tomu slouží v Mladé Boleslavi největší český showroom dveří a zárubní.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz