Dveře PORTA DOORS – kvalitní a oblíbené

Dveře tvoří nedílnou součást interiérů, jsou první na ráně při vstupu do domu nebo bytu, a vyplatí se proto klást na jejich kvalitu i vzhled vysoké nároky. Ty splňují dveře Porta DOORS. Pevná konstrukce s odlehčenými nebo naopak zpevněnými výplněmi podle zaměření dveří je opláštěna různými typy povrchových materiálů včetně vrchní pohledové vrstvy, kterávytváří konečný vzhled dveří. Dveře Porta DOORS mají povrchovou úpravu z přírodní dýhy, laminátů či PVC fólií v různé kombinaci se skleněnými výplněmi. Podle charakteru upevnění jsou k dispozici otočné, skládací i posuvné dveře.

Dřevěné dýhy nebo lamináty? Každý si vybere

Stále oblíbená je přírodní dýha, která se uplatňuje u více než desítky modelových řad. Žádanými dekory dveří Porta DOORS jsou různé odstíny dubů, ořechů, ale i exotických dřevin například wenge či palisandr. Vedle dýh je v nabídce na dvacet modelových řad syntetických povrchů upravených PVC fóliemi nebo barevným nátěrem ze vzorníku RAL. Fólie nanášené za tepla představují mimořádně kvalitní úpravu a možnost výběru z velké škály imitací dřeva či barev.Novinkou u dveří Porta DOORS jsou fólie Porta Synchro 3D a Porta Perfect, které jsou k nerozeznání od přírodní dýhy a více zdůrazňují kresbu dřeva.

PORTA DOORS také jako posuvné dveře

Dveře Porta DOORS se skvěle uplatňují jako posuvné dveře do stavebních pouzder. Stavební pouzdro je celistvý rám s „kapsou“, do níž se dveře zasouvají. Pouzdro je ukryté ve zdi, takže není vidět. Posuvnédveře doplňují obložkové zárubně, ale jsou také bezobložková stavební pouzdra, u níž plochu stěny nic neruší. Otočné dveře Porta DOORS jsou jak v polodrážkové, tak i v bezpolodrážkové variantě. Druhý typ pak slouží u dveří se skrytými zárubněmi, kde jsou stěna i dveře ve stejné rovině.

Uvidíte, jak dveře vypadají ve skutečnosti

Dveře Porta DOORS mají renomé v celé střední Evropě. Vždyť se jich vyrobí každý měsíc 100 tisíc. Výrobce patří k největší dodavatelům v tomto evropském regionu. Výrobce patří k osvědčeným partnerům firmy Studio Interiér Janíček, která dveře Porta DOORS dodává a montuje. Chcete vidět, jak budou vypadat ve vašem bytě či domě? Navštivte největší český showroom dveří a zárubní v Mladé Boleslavi, kde si prohlédnete modely stavebních pouzder i celoskleněné dveře.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz