Posuvné dveře jsou efektivním a elegantním řešením malého prostoru

Máte malý byt, kde potřebujete ušetřit každičké místečko tak, aby prostory byly co nejefektivněji využitelné. Zároveň byste chtěli zachovat intimitu každého, kdo se v prostředí pohybuje. Bouráte zdi, stavíte příčky jinde, vyměňujete vanu za sprchový kout, v kuchyni využíváte výsuvnou pracovní desku, zabudovanou elektrickou varnou desku, dokonce už došlo i na sklopné postele, stavbu patra. Úložné prostory směřujete do výšek.

Posuvné dveře
Napadlo vás, že další možností je vyměnit klasické otevírací dveře za posuvné? Ano, i toto řešení vám ušetří mnoho prostoru, které otevřené dveře zabírají. Pojďme se spolu podívat na naši nabídku takzvaných stavebních pouzder – třeba vás zaujme nějaký nápad, který by vám ušetřil místo a zároveň byl nejen efektivním, ale i elegantním řešením.

Jak stavební pouzdra fungují
Stavební pouzdra se skládají z kovového rámu, pojezdového mechanismu a takzvané plechové kapsy. Je to jeden celek, který se zabuduje do stěny. Část stavebního pouzdra – kapsy se skryje pod omítku a není vidět. Po instalaci je viditelná jen stěna a dveřní otvor, jenž vyplní posuvné dveře. Dodáváme a montujeme stavební pouzdra JAP ve čtyřech modelových řadách. Pro řešení se zárubní neboli s dřevěnou obložkou je vhodná řada NORMA LINE, pro zárubně v jedné rovině se stěnou je určena modelová řada LATENTE LINE a pro bezobložkové neboli skryté zárubně to jsou modely EVO LINE a ABSOLUTE LINE.

Přijďte se k nám podívat
Pokud si nevíte rady, nebo si nejste jisti, jaké pouzdro a dveře si vybrat, nabízíme vám prohlídku v show roomu naší firmy Studio Interiér Janíček. Zde názorně předvádíme, jak fungují stavební pouzdro a posuvné dveře, jak vypadají obložkové, bezobložkové neboli skryté zárubně, proč jsou atraktivní grafoskla a jaký dělají dojem. Vytvořili jsme v Mladé Boleslavi na ploše 250 m² největší český showroom dveří a zárubní. Zde byste si mohli udělat představu a případně si vybrat vhodné posuvné dveře a stavební pouzdro pro rekonstrukci či novou stavbu. S instalací si zamozřejmě poradíme. Jsme tu pro vás.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz