Jaké posuvné dveře si vybrat

Při rekonstrukci vašeho bytu či kanceláře, nebo stavbě nového domu došlo i na dveře. Když už jste zavrhli klasické otevírací dveře a rozhodli se pro posuvné, stojíte před dilematem jaké si vybrat. Naše Studio Interiér Janíček je tu právě pro vás. Nabízíme nejen posuvné dveře, ale i dveřní pouzdra.

Klasika i moderna
Vycházíme například z předpokladu, že náš zákazník by mohl požadovat klasiku. Proto jsou v naší nabídce posuvné dveře Sapeli s dekory z přírodních dýh. Ty se hodí především do starobylých interiérů, rekonstruovaných starých domů či dřevěných novostaveb. Pokud jste naopak vyznavačem moderny, myslíme i na vás. Můžete si vybrat moderní laminátové dveře, nebo posuvné dveře tvořené barevnými fóliemi či v barevném nátěru. Jsme schopni dodat také celoskleněné dveře, jež mohou být čiré, matné, nebo s grafickými motivy.

Znáte takzvané grafosklo?
Posuvným dveřím s grafickým motivem se říká grafosklo. Věřte, že takové posuvné dveře s grafosklem dodají interiéru nový, zajímavý výtvarný náboj, jenž upoutá oko každé návštěvy a zároveň vás nebude rušit při každodenním používání. A jak se takové grafosklo tvoří? Mezi vrstvy skla se může vlisovat třeba fólie s fotografií, grafikou nebo i textilií. Možností je více. Pro naše zákazníky jsme připravili více než 25 modelových řad, desítky dekorů i v různých kombinacích se sklem, speciální dveře. Nabízí se také možnost využít řady modelů pro otočné i posuvné systémy.

Nezapomínáme na kování
Co se týče designu, jsme schopni poradit zákazníkovi, který váhá, nebo se naopak v možnostech vůbec nevyzná. Například některé dekory jsou orientovány svisle, jiné vodorovně. Vždy se dá s designem posuvných dveří pracovat tak, aby například ladil s nábytkem v interiéru. Je třeba myslet i na výběr vhodného kování. S posuvnými dveřmi musí ladit také zárubně. Vůbec tedy nevadí, když si posuvné dveře Sapeli vyberete do staršího bytu, kde jsou klasické kovové zárubně. Můžeme vám je obložit dřevem tak, že váš byt bude rázem působit moderně. Variantám se meze nekladou.

VZORKOVNA:
Ptácká ul. 294
293 01 Mladá Boleslav

tel./fax: +420 326 701 075
mobil: +420 601 280 280
mobil: +420 608 108 080

e-mail: obchod@studio-interier.cz
internet: www.studio-interier.cz